7 روش مطمئن برای موفقیت در کسب و کار

7 روش مطمئن برای موفقیت در کسب و کار

در پست به هفت نکته اشاره می کنم  که به شما کمک می کند تا از موفقیت کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید:

1) برنامه مدون داشته باشید:

 بدون برنامه ، فقط یک رویا است. این لازم نیست که یک کتاب باشد ، اما شما به چند صفحه نیاز دارید که اهداف خاص ، استراتژی ها ، بودجه ، یک برنامه فروش و بازاریابی و تعیین پول نقد مورد نیاز شما برای انجام کارها را مشخص کند. نوشتن همه اینها اولین قدم اساسی است.

 

2) با برنامه خود ازدواج نکنید:

 هر ژنرال بزرگ نظامی در تاریخ می دانسته است که حتی هنگامی که گلوله ها شروع به پرواز می کنند ، حتی بهترین برنامه ریزی ها نیز باید در آتش انداخته شود. تنظیم ، مقابله و تسخیر.

 

3) منیت خود را کنترل کنید و به حرف دیگران گوش دهید:

 مشاوران بسیار مهم هستند زیرا شما به افرادی نیاز دارید که عقاید خود را پس بزنند ، کاری را که انجام می دهید بازرسی کنند و شما را به سمت دستاوردهای بزرگ تر سوق دهند ، و شما را نسبت به آنچه متعهد هستید متعهد شوید. همیشه به قول خود خوب باشید و تعهدات خود را دنبال کنید ، حتی در موارد دشوار و چالش برانگیز. این در مورد شما نیست این در مورد تجارت است. چیزها را شخصی نگیرید و از احساسات دور باشید. اجازه ندهید نفس نفس شما کنترل خود را بدست آورد.

 

4) همه موارد را پیگیری کنید و بر اساس اعداد مدیریت کنید:

برای همه موارد سیستم نوشتاری ایجاد کنید ، زیرا بعداً از آنها بهره خواهید برد. به این ترتیب کارمندان خود را آموزش می دهید و از ثبات قوا برخوردار می شوید. شماره های خود را بشناسید و آنها را روزانه بررسی کنید و همه تصمیمات را براساس آنچه به شما می گویند ، بگیرید. یکی از مهمترین محاسبات ، فرم جریان پول نقد است. تعیین کنید که برای انجام کار به چه مقدار پول نقد نیاز دارید و بدون پول نقد در دسترس شروع نکنید.

 

5) به کارمندان خود تفویض اختیار کنید و از مدیریت خرد آنها اجتناب کنید:

 وظیفه یک مدیر تفویض اختیار و سپس بازرسی از پیشرفت است. بنابراین یک دمدمی مزاجی نباشید. سازمان تجارت را مسطح نگه دارید. اگر به طور موثر تفویض اختیار کنید ، بیشتر از آنچه انتظار دارید بهتر خواهید شد. یک برنامه آموزشی و جهت یابی کتبی واقعی داشته باشید تا کارمندان شما بدانند که از آنها چه چیزی لازم است. از یک سیستم پاداش مبتنی بر انگیزه استفاده کنید و نگرشی بدون مشکل راجع به مسائلی که پیش می آید حفظ کنید.

 

6) از اینترنت استفاده کنید:

فوق العاده قدرتمند و بسیار مقرون به صرفه است اما به زمان و مهارت نیاز دارد. این در مورد ایجاد یک جامعه ، استفاده از شبکه های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک ، یوتیوب ، توییتر و وبلاگ نویسی برای ایجاد ارتباط با بازار شما است. شما باید سوار قطار شوید و این کار را انجام دهید ، زیرا رقبای شما هستند.

 

7) تجارت خود را دوباره اختراع کنید:

 این سود خالص است ، نه درآمد ناخالص که می خواهید روی آن تمرکز کنید. خود را از سابقه خود جدا کنید و یک مزیت رقابتی جدید ایجاد کنید ، خواه یک مرکز خاص باشد یا خدمات فوق العاده ، اما نه با تخفیف.

مهمتر از همه ، لذت ببرید کارآفرین بودن انتخاب شماست ، بنابراین آن را عملی کنید. می شه انجامش داد. اگر در مسیر درست قدم بگذارید می توانید در این اقتصاد کوچک ، زنده بمانید ، ظهور کنید و موفق شوید.

 

 

 

کسب و کار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *