طراحی وب سایت مبلمان

طراحی وبسایت مبلمان

گرافیک سایت در طراحی وبسایت مبلمان چه تاثیری دارد؟

با توجه به رونق و گسترش بازار خرید و فروش های مجازی، طراحی وبسایت و کیفیت آن نقش مؤثری در جلب توجه مشتری و فروش مطلوب دارد. این نکته در رابطه با فروش مبلمان نیز صدق می کند. در طراحی وب سایت مبلمان، تولید کننده یا فروشنده این فرصت طلایی را در اختیار دارد که تمامی اجناس فروشگاه حتی کالاهای موجود در انبار را نیز در معرض دید مشتری قرار دهد. با استفاده از یک طراحی خوب، فروشنده این امکان را  دارد که تمام توانایی و ظرفیت خود را به مشتری معرفی کند.

مشتری نیز با مراجعه به سایت این امکان را دارد که سرفرصت و بدون عجله با تمامی طرح ها و کالاها آشنا شود. گرافیک سایت نقش مهمی در جلب نظر مخاطب و ماندن او در وبسایت دارد. با استفاده از طراحی مناسب مشتری حرف های فروشنده را می شنود و با محصولات او آشنا می شود.

با توجه به اهمیت گرافیک و  طراحی وبسایت مبلمان اداری در جلب بازار و توجه مشتری در این نوشتار بر آن شدیم که توضیحاتی در این رابطه ارائه دهیم. امیدواریم که مورد توجه شما خواننده عزیز واقع شود.

طراحی وبسایت مبلمان

طراحی وبسایت مبلمان: اهمیت گرافیک

تمایل انسان به زیبایی و زیبایی دوستی او مبحث تازه ای نیست. خلقت بشر به گونه ای است که طرفدار زیبایی است. برای موفقیت در دنیای تجارت و مارکتینگ امروزی، استفاده از این حس انسان بسیار تأثیرگذار است. در برخی از فروشگاه ها مانند فروشگاه های اینترنتی، وبسایت ها تنها رابط فروشنده و خریدار هستند. در این فروشگاه مجازی یا اینترنتی نیز عناصر بصری و گرافیکی نقش قابل توجهی دارند.

بنابراین ضروری است که در طراحی وبسایت به طراحی گرافیکی آن توجه کرد.

طراحی وبسایت مبلمان

طبقه بندی مطالب و دسترسی آسان

یکی از نکات مهم در طراحی وبسایت مبلمان اداری این است که مطالب به صورت دسته بندی شده یا سامان داده شده، ارائه شوند. به این ترتیب مطالعه آن ها برای مخاطب راحت تر و جذاب تر است و نیاز به زمان کمتری نیز دارد. در طراحی گرافیک خوب، مطالب سایت به گونه ای جاگذاری و مرتب شده اند که مخاطب یا مراجعه کننده به راحتی به آن ها دسترسی داشته باشد.

برخی بخش ها که در وبسایت ها برای مشتری مهم هستند، برجسته بوده و به راحتی در دسترس او هستند. به عنوان مثال معرفی محصولات، ارتباط با ما و پرداخت آنلاین از دید خریدار بسیار مهم هستند. لازم است که این مطالب به راحتی در معرض دید او قرار داشته باشند و دردسری برای پیدا کردن آن ها وجود نداشته باشد.

توجه به استفاده از رنگ ها

یکی از المان های تأثیرگذار در طراحی وبسایت مبلمان استفاده از رنگ هاست. روانشناسی رنگ ها موضوع بسیار پیچیده ای است. فقط یک فرد باتجربه در زمینه طراحی وبسایت می داند که از کدام رنگ و کجا استفاده کند. تصور اینکه استفاده از رنگ های زیاد و شاد، باعث جذب مخاطب می شود، تصوری اشتباه است.

اینکه سایت فروش اینترنتی است یا فرود؟ هدف سایت آموزش است یا خبررسانی؟ سایت دانلود نرم افزار است یا موسیقی؟ و بسیاری از نکات مهم دیگر در استفاده از رنگ های مختلف در طراحی وبسایت مؤثر هستند. در طراحی وبسایت مبلمان اداری نیز استفاده از رنگ ها قوانین خاص خود را دارد. افرادی که تجربه کافی در این زمینه دارند، از رنگ ها به درستی استفاده می کنند.

ریسپانسیو بودن سایت

نکته مهم دیگر این است که استفاده از گرافیک درست و مناسب در طراحی وبسایت مبلمان باعث ریسپانسیو شدن وبسایت می شود.

ریسپانسیو بودن یک وبسایت به این معنی است که مشاهده و مطالعه مطالب وبسایت با استفاده از گوشی و تبلت نیز برای مشتریان به اندازه مشاهده با رایانه راحت باشد. کاربر مجبور نباشد که در گوشی و تبلت برای مشاهده تصاویر و مطالب مداوم از زوم استفاده کند یا با استفاده از اسکرول های زیاد دنبال مطالب بگردد.
چک کردن ریپانسیو بودن سایت :: https://search.google.com/test/mobile-friendly

واضح و مفهوم بودن وبسایت

یک نکته مهم در رابطه با گرافیک سایت مبلمان این است که استفاده از المان های گرافیکی متنوع و مختلف عامل جذابیت در سایت نیست و باعث شلوغ شدن وبسایت می شود. چیزی که ممکن است حوصله مشتری را سر ببرد. در این شرایط مراجعه کننده در یافتن مطالب ضروری و مورد نیاز خود دچار سردرگمی می شود و ترجیح می دهد که سریع از چنین وبسایتی خارج شود.

یک قالب گرافیکی قدرتمند و استاندارد برای مخاطب وبسایت، مفهوم و واضح است.

طراحی وبسایت مبلمان

تأثیر گرافیک در سرعت بارگذاری وبسایت

سرعت بارگذاری وبسایت نکته مهمی است که در طراحی وبسایت مبلمان باید آن را در نظر داشت. مخاطب ممکن است مدت زمان زیادی برای آپلود شدن یک وبسایت نداشته باشد. برخی از عوامل گرافیکی هستند که باعث می شوند سرعت بارگذاری وبسایت به شدت کاهش پیدا کند. عواملی که باعث کاهش سرعت بارگذاری یک وبسایت می شوند عبارت اند از:

  • استفاده از عکس های بهینه سازی نشده با حجم بالا؛
  • استفاده از ویدئوهای با حجم بالا؛
  • استفاده از تصاویر و ویدئوهای خود بازشونده فراوان؛
  • بارگذاری تصاویر وبسایت با استفاده از لینک های سایت های دیگر.

بنابراین لازم است که در طراحی وبسایت و استفاده از تصاویر مختلف این نکات را در نظر داشت. سرعت بالای وبسایت که متأثر از طراحی گرافیک آن است، نقش بسیار مهمی در جلب نظر مخاطب و نگه داشتن او در وبسایت برای مطالعه مطالب و مشاهده محصولات شماست.

کلام آخر

فروشندگان باید هزینه و زمان کافی برای برخورداری از یک وبسایت مطلوب صرف کنند؛ چراکه در طراحی وبسایت دست فروشنده برای معرفی تمام محصولات و خدمات به مشتری باز است. مشتری نیز فرصت کافی دارد تا تمام حرف فروشنده را در وبسایت بشنود. شاید در مراجعه حضوری به دلیل کمبود فضا و وقت چنین فرصتی وجود نداشته باشد.

گرافیک وبسایت نقش بسیار مهمی در موفقیت فروشندگان یا تولید کنندگان دارد. با استفاده از گرافیک مناسب مطالب به درستی ارائه می شوند و سرعت وبسایت نیز مناسب خواهد بود. به طور کلی گرافیک مناسب باعث می شود مخاطب به وبسایت شما مراجعه کند و مطالب شما را بخواند.

گروه طراحی وب سایت هوش پیروزی با تجربه درخشان در زمینه طراحی وبسایت مبلمان اداری، آماده ارائه انواع خدمات در طراحی وبسایت شما است. کافی است نظرات و خواسته های خود را در طراحی وبسایت در اختیار نیروی متخصص این شرکت قرار دهید. مطمئن باشید، انتظارات شما به بهترین شکل ممکن برآورده می شود.

طراحی سایت

web designWebsite design in Shirazایمینی سایتطراحی سایتطراحی سایت در شیرازطراحی سایت مبلمانطراحی سایت هوش پیروزیطراحی وب سایتطراحی وب سایت مبلمانطراحی وب سایت مبلمان در شیرازطراحی وبسایت مبلمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *