طراحی وب سایت دکوراسیون

طراحی وبسایت دکوراسیون

مهم ترین عناصری که باید در طراحی وبسایت دکوراسیون رعایت شود

اصولی که در طراحی وب سایت دکوراسیون باید رعایت شود، نکات مهم و کلیدی را می بایست در اختیار مخاطب قرار دهد. به عبارت بهتر راهنمای جامع و کاربردی باشد برای کسی که می خواهد به دکوراسیون منزل یا دفتر کار خود  بپردازد. در وبسایتی که اطلاعاتی را درباره دکوراسیون در اختیار افراد می گذارد، فقط گذاشتن مطالب و عکس کافی نیست.

برای بازدیدکنندگان از این وبسایت مطالب باید به قدری جذاب باشد که افراد را برای خواندن مطالب بیشتر در این رابطه ترغیب کند.

به عنوان مثال درباره اصول و مراحل طراحی و چیدمان دکوراسیون منازل اگر بخواهیم وبسایتی طراحی کنیم، باید معیارها و چارچوبی رعایت شود. رعایت این معیارها در جذب مخاطب و بیشتر شدن تعداد بازدیدکننده بسیار حائز اهمیت است. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که در این زمینه قصد دارید وبسایتی را طراحی کنید و در ابتدای راه هستید، این گفتار اطلاعات ارزشمندی را در این راستا در اختیار شما قرار می دهد. پس با ما تا انتهای مطلب همراهی کنید.

طراحی وب سایت دکوراسیون

چرا طراحی وبسایت دکوراسیون ضروری است؟

در زندگی های امروزه افرادی همیشه به دنبال نوآوری و چیدمان تازه ای برای محل زندگی خود هستند. در این مواقع سلیقه شخصی معمولا دخالت اصلی را ندارد؛ چرا که بسیاری از افراد با توجه به محل زندگی و روش مدرن یا سنتی که برای سبک زندگی خود انتخاب کرده اند، تبحر خاصی در این زمینه ندارند.

حتی ممکن است بعد از مدتی که از تغییر دکوراسیون گذشت، متوجه اشتباه خود در انتخاب رنگ یا سبک مبلمان خانه شوند. در این راستا یاری طلبیدن و مشاوره گرفتن از طراحان دکوراسیون منازل یک ضرورت است. اما گاهی دسترسی به این طراحان امکان پذیر نیست. در همین زمینه وبسایت هایی وجود دارند که اگر به صورت اصولی طراحی شوند، در جذب مخاطب و بازدیدکننده بسیار تاثیرگذار خواهند بود.

چراکه بسیاری از افراد ترجیح می دهند بدون مراجعه حضوری به دفاتر طراحی دکوراسیون بدون صرف وقت و هزینه بسیار به این وبسایت ها مراجعه کنند. پس طراحی وبسایت دکوراسیون باید اصولی و براساس چارچوب بنا نهاده شود. حال در طراحی این گونه از وبسایت ها چه عناصری بیشتر باید رعایت شوند؟

 

طراحی وب سایت دکوراسیون

در طراحی وبسایت دکوراسیون چه معیارهایی باید رعایت شود؟

اگر میخواهید وبسایتی طراحی کنید که مختص به طراحی داخلی منازل باشد، باید اطلاعاتی در این زمینه داشته باشید که از این قرار است:

وبسایت مورد نظر باید با همه مرورگرها سازگار باشد

در ابتدای امر باید این نکته را در نظر بگیرید افرادی که برای ایده گرفتن درباره دکوراسیون منازل و اداره ها به این وبسایت ها مراجعه می کنند، احتمال دارد که به مرورگرهای پیشرفته دسترسی نداشته باشند. پس وبسایت را باید به گونه ای طراحی کنید که به وسیله همه مرورگرها امکان دسترسی به آن مهیا باشد و در این زمینه محدودیتی وجود نداشته باشد.

صفحات وب دارای حجم کمی باشند

در طراحی وبسایت دکوراسیون آنچه باید مدنظر قرار دهید این است که بسیاری از افراد به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند؛ لذا برای سهولت کار بازدیدکنندگان عکس های کم حجمی را در وبسایت خود بارگذاری کنید که حتی با اینترنت با سرعت پایین نیز امکان لود آن به راحتی میسر شود. همچنین استفاده از کدهای برنامه نویسی در این زمینه بسیار کمک کننده است.

ازابزارهای بهینه سازی تصویر استفاده کنید.
ابزار افلاین ::  فتوشاپ

ابزار انلاین :: https://imagecompressor.com/

راهنمایی های جامع و کاملی را در اختیار بازدیدکننده قرار دهید

یکی از عناصری که رعایت آن بسیار اهمیت دارد، این است که نکات مهم و کلیدی در سایت گنجانده شود. به طوری که مراجعه به وبسایت به تنهایی کامل باشد و افراد بازدیدکننده دیگر نیازی به راهنمایی دیگری نداشته باشند. مثلا در وبسایتی که به امر دکوراسیون می پردازد، به مسائلی از این قبیل پرداخته شود: اینکه قبل از خرید لوازم موردنیاز از مبلمان شروع نکنید.

خرید مبلمان را به بعد از خرید عمده لوازم موردنیاز موکول کنید. همچنین ابعاد دکوراسیون را در نظر بگیرید. شاید مبلمانی را که برای خرید انتخاب کرده اید، برای محیط خانه شما بسیار بزرگ یا بسیار کوچک باشد و نکات کلیدی از این قبیل که در طراحی دکوراسیون بسیار اهمیت دارد، در وبسایت گنجاده شود.

ثبت یک نام تجاری را در وبسایت خود فراموش نکنید

بسیاری از افراد برای اینکه تعداد بازدیدکنندگان بالا برود، لینک ارتباط با ما و تماس با ما را در سایت خود تعبیه می کنند. همچنین برای افزایش بازدید از سایت قادر هستید یک نام یا لوگوی تجاری برای سایت خود ایجاد کنید. این امر کمک شایانی برای رسیدن به هدف مورد نظر است. دقت کنید که لوگو یا شعار سایت باید حتما در بالا و سمت چپ تمام صفحات قرار بگیرد.

رعایت فاصله در طراحی وب کاربردی است

در طراحی وبسایت دکوراسیون آنچه بسیار اهمیت دارد، رعایت فاصله بین متون، عکس ها و سایر عناصری است که در باکیفیت تر شدن وبسایت دخیل است. اگر این فاصله گذاری بین متون رعایت نشود، باعث خستگی چشم بیننده می شود.

به کاربردن تصاویر مربوط به دکوراسیون داخلی منازل الزامی است

تصاویری که مرتبط با موضوع مورد بحث باشد، در سایت گنجانده شود. وبسایتی که درباره طراحی دکوراسیون منازل یا اداره ها طراحی می شود، باید دارای تصاویر مرتبط باشد. این تصاویر برای راهنمای بازیدکننده ها می تواند مثمر ثمر باشد. همانطور که قبلا نیز گفته شد، بهتر است از تصاویری استفاده کنید که دارای حجم کمی باشد. استفاده از فرمت های jpg و gif  همچنین استفاده از تگ Alt کمک شایانی در این امر است.

 استفاده از قلم مناسب برای طراحی وبسایت دکوراسیون یک ضرورت است

نکته ای که در انتها باید برای طراحی وبسایت بدان توجه شود، استفاده از فونت مناسب برای نگارش است. این فونت باید بسیار خوانا و مناسب باشد به طوری که چشم خواننده را خسته نکند. همچنین برای چشمگیر شدن اصولی که در طراحی دکوراسیون باید رعایت شود، بولد کردن کلمات نقش بسزایی دارد. سعی کنید در نگارش مطالب از غلط املایی یا دیکته ای پرهیز کنید به عبارتی بعد از اتمام کار حتما به ویرایش مطالب بپردازید.

سخن آخر

یکی از اصول اساسی که در طراحی وبسایت دکوراسیون بسیار حائز اهمیت است، ذکر باید ها و نبایدهای دکوراسیون و چیدمان منازل است. باید به این نکته توجه کنید افرادی که برای دکوراسیون منازل به وبسایت شما مراجعه می کنند، با سوالات بسیاری مواجه هستند. با این امید به وبسایت شما مراجعه می کنند که راهکارهای مناسبی را پیش روی آنها قرار دهید. با توجه به همه مسائلی که گفته شد، گروه طراحی وب سایت هوش پیروزی شما را در جهت نیل به هدف یاری می کند. ضمنا گروه طراحی وب سایت هوش پیروزی  براساس چارچوب و قواعد گفته شده برای طراحی دکوراسیون داخلی راهنمایی های کامل و جامعی را در اختیار شما قرار می دهد. امید که گفتاری که پیش رویتان قرار گرفت، برای طراحی سایت دکوراسیون کمک موثری باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *