طراحی سایت چندمنظوره

طراحی وبسایت در هوش پیروزی

طراحی سایت چندمنظوره

طراحی سایت چندمنظوره اغلب برای کسب و کارهایی همچون وبسایت فروشگاه، شرکت و مصارف شخصی انجام می شود. جالب است بدانید که این قالب ها توانایی پیاده سازی برای چندین مدل سایت را دارند.

این سایت ها دارای دموهای گوناگونی نظیر پزشکی، فروشگاهی، ورزشی، معماری، تکنولوژی، شرکتی، شخصی و غیره هستند. قالب های چند منظوره انعطاف پذیر بوده و این امکان را برای شما ایجاد می کنند که با یک تیر، چند نشان بزنید.

امروزه استفاده از طراحی سایت چندمنظوره این امکان را برای شما فراهم می کند که خدمات خود را به راحتی به مشتریان ارائه دهید و بازاریابی برای محصولات خود را به راحتی انجام دهید. اگر به دنبال طراحی سایت چند منظوره هستید،در سایت x خدمات مورد نظر خود را همانگونه که مایل هستید، دریافت کنید.

نکات طلایی در طراحی سایت چندمنظوره

یکی از مشکلاتی که اغلب افرادی که به کسب و کارهای آنلاین می پردازند با آن مواجه می شوند، از دسترس خارج شدن و ایجاد اختلال در سایت است. علت این مسئله ممکن است عوامل گوناگونی باشد که منجر به از دست دادن مخاطبان سایت و کاهش ترافیک آن می شود.

حال چه باید کرد؟ طراحی سایت چندمنظوره از مشکل فوق جلوگیری می کند به طوری که هنگام استفاده از سایت های کوچک تعبیه شده در وبسایت اصلی خود، با مشکل عدم دسترسی مواجه نمی شوید. در ادامه مقاله چندین نکته هنگام طراحی سایت چند منظوره را شرح می دهیم که با توجه به آن ها، سود خود را از کسب و کار آنلاین افزایش می دهید و به سرعت در دنیای مدرن جایگاه بالایی کسب می کنید.

با ثبت درخواست طراحی سایت چند منظوره در گروه مشاورین هوش پیروزی، از مزایای این نوع سایت ها بهره مند شوید.

طراحی سایت چندمنظوره

مشخص کردن هدف سایت

اگر قصد طراحی سایت چندمنظوره را دارید، باید مشخص کنید که هدف شما از طراحی این سایت چیست و برای چه کاری آن را طراحی می کنید؟!

وبسایت هایی که برای فروش محصولات یا خدمات طراحی می شوند باید با سایت های نمایشگاهی و معرفی محصولات تفاوت داشته باشند. همچنین اگر نیاز به درگاه پرداخت اینترنتی در سایت خود داشته باشید با سایت هایی که هیچگونه پرداختی ندارند یا پرداخت بعد از تحویل دارند، متفاوت طراحی می شوند.

بنابراین با توجه به کسب و کارتان و نوع خدمتی که ارائه می دهید، سایت مورد نظر را طراحی کرده و به سئو آن بپردازید.

امکان کاربری آسان یا UX (تجربه کاربری)

شخصی که طراحی وبسایت چندگانه انجام می دهد، باید کارآیی آن را نیز مدنظر قرار دهد؛ یعنی سایت به گونه ای طراحی شود که کاربر به راحتی هر خدمتی که در سایت که نیاز دارد به آن دسترسی پیدا کند و بدون مواجه شدن با مانعی قادر به بازدید آسان از سایت باشد.

ایجاد چندین زیر دامنه و لینک در سایت اصلی

در طراحی سایت چند منظوره با طراحی چندین سایت کوچک درون وبسایت اصلی، رنکینگ جستجوی سایت شما در گوگل بالا می رود و جایگاه بهتری را کسب می کنید.

توجه داشته باشید حتما در این نوع سایت ها با ایجاد لینک های مرتبط با کسب و کارتان، سئو خود را قوی تر کنید و جایگاه خود را در موتور جستجوگر گوگل افزایش دهید.

یکی از مواردی که باید هنگام طراحی سایت چندمنظوره به آن توجه کنید ایجاد چند زیر دامنه است. این کار باعث می شود که سایت های کوچک، در راستای تقویت و دیده شدن سایت اصلی قدم بردارند که در نهایت موجب افزایش امنیت سایت اصلی می شود.

سایت های چند منظوره باعث امن شدن سایت و اطلاعات موجود در آن می شوند به همین خاطر است که امروزه اغلب وبسایت ها به این روش طراحی می شوند.

لازم به ذکر است روش های گوناگونی برای طراحی سایت های چندگانه نظیر ایجاد زیر دامنه برای هر سایت، ایجاد پوشه در سایت اصلی و ایجاد دامنه های جداگانه و مستقل برای هر وبسایت وجود دارد.

بهینه سازی و سئو سایت

یکی از موارد حائز اهمیت در طراحی سایت چندمنظوره، سئو آن هاست. همانگونه که برای سایت اصلی خود لینک هایی تعبیه کردید، باید برای سایت های کوچک نیز سئویی قوی و اصولی طراحی کنید؛ زیرا جایگاه شما در گوگل پایین می آید.

اگر جایگاه مورد قبولی در رنکینگ گوگل کسب نکنید، اثر بخشی فعالیت شما در این نوع از سایت ها پایین می آید و دیده نمی شوید.

تفاوتی که سایت های حرفه ای با سایت های آماتور دارند در بهینه سازی آن هاست. استفاده از عکس و فیلم های بهینه نشده، کدهای سنگین، افزونه ها و پلاگین های نامناسب در سایت باعث می شود که هنگام بارگذاری آن ها، سرعت سایت کاهش یابد و سئوی خوبی صورت نگیرد.

توصیه می کنیم طراحی سایت خود را با گروهی متخصص و حرفه ای انجام دهید. به همین منظور با مراجعه به سایت گروه مشاورین هوش پیروزی، بهترین خدمات طراحی سایت را دریافت کنید؛ به طوری که بالاترین رنکینگ را در گوگل داشته باشید.

درج مطالب به روز در سایت

هرگز این تصور را نداشته باشید که با طراحی سایت چند منظوره دیگر کار شما به اتمام رسیده است؛ زیرا سایت طراحی شده همانند فروشگاهی ناشناخته است که کسی به آن مراجعه نمی کند. بنابراین لازم است با ایجاد مطالب به روز و سئو سازی سایت، وبسایت خود را در گوگل به نمایش بگذارید.

یکی از کاربردی ترین روش های دیده شدن در گوگل، محتوای جدید و مورد پسند کاربران است. با این حساب کاربران زیادی را به سمت خود جذب می کنید.

کلام آخر

طراحی سایت چندمنظوره این امکان را برای شما فراهم می کند که با مشکل عدم دسترسی به سایت مواجه نشوید.

اینگونه از سایت ها با برخورداری از زیر دامنه های زیاد و لینک های متصل شده به سایت اصلی، قادر به دریافت رتبه بالا در موتور جستجوی گوگل هستند. لازم به ذکر است هنگام طراحی سایت حتما هدف خود را مشخص کرده و از مطالب به روز، کاربری آسان و موارد ذکر شده در مقاله استفاده کنید.

با بهره مندی از خدمات حرفه ای گروه طراحان وبسایت هوش پیروزی فعالیت خود را رونق دهید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *